PK Profi s.r.o.

Prodej a montáž podlahových krytin

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy patří mezi vyhledávané podlahové krytiny řadící se mezi plovoucí podlahy. Mohou to být HDF desky, které na sobě mají buď dekorativní papír, nebo přímý tisk tzv. direct print. Laminátové podlahy vám nabízí širokou škálu dekorů, které výborně imitují jak dlažbu a kámen, tak i dřevenou podlahu. Další neodmyslitelnou výhodou laminátu je tvrdost materiálu a jeho cenová dostupnost.

Nejvhodnějším místem upotřebení této podlahy je obývací pokoj, chodba či další obytné místnosti. Nedoporučuje se je dávat do prostor, jako např. kuchyně, koupelny, kde hrozí kontakt s vodou, jelikož by následkem toho mohlo dojít k tzv. bobtnání tím pádem poničení podlahy.  

Laminátové podlahy EGGER

  • Podlahy EGGER mají mnohostranné využití a jsou velmi odolné. Náš program laminátových podlah a podlah v technologii cork+ nabízí množství dekorů a a povrchů v nejrůznějších formátech, které jsou s nimi přesně sladěné.

Laminátové podlahy Laminátové Quick Step

  • Laminátové podlahy QUICK STEP od belgického výrobce vám nabízí nepřebernou řadu dekorů. Její zajímavost spočívá především v nabídce různých formátů podlah.

Ukázka vzorků

Kompletní katalog včetně cen Vám zašleme na požádání