PK Profi s.r.o.

Prodej a montáž podlahových krytin

PVC podlahy

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina jinak řečeno „měkčené“ PVC. Přispívá k tomu i fakt, že na první pohled vypadá jako přírodní materiál díky dokonalým imitacím. PVC podlahy dostanete v různých šířkách (2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nastavovat. Informace o dostupnosti rozměrů naleznete u každé produktové řady.

V případě, že toužíte po dřevěné podlaze, ale řešíte problém možného poničení, zvolte raději tzv. vinylové dílce, což je odolné PVC dodávané v páscích. Značka DESIGN LINE je nabízí v imitaci dřeva, dlažby a kamene a to v různých formátech.

PVC podlahy Rhinofloor

  • Nabídka CV krytin (tzv. měkčené PVC)

PVC podlahy Beaulieu

  • Belgický výrobce CV krytin - pod označením Beauflor. Největší výrobce CV krytin na světě.

PVC podlahy Forbo

  • Holandský výrobce CV krytin pod označením Novilon.  V nabídce naleznete kolekce NOVA a VIVA.

PVC podlahy IVC

  • IVC podlahoviny patří k vyhlédávanému bytovému PVC. Vyrábí je podlahářský gigant IVC group v Belgii. Technologie tohoto výrobce jsou považovány za nejlepší na světě.

PVC podlahy Tarkett Opal

  • Tarkett OPAL - odolná heterogenní podlahovina. PVC OPAL je odolné vůči opotřebení a oděru, proto se nejvíce hodí do všech komerčních prostor, pro rušná odvětví jako je zdravotnictví, školství, maloobchod.

Ukázka vzorků

Kompletní katalog včetně cen Vám zašleme na požádání