PK Profi s.r.o.

Prodej a montáž podlahových krytin

Podlahové krytiny

Laminátové podlahy

vznikly jako náhrada a jsou dokonalou napodobeninou dlažby, kamene nebo dřeva. Díky nižší ceně se staly vyhledávanou krytinou. Pro dokonalou podlahu je samozřejmostí jednoduchá pokládka a ošetřování bez problémů. V našem katalogu Vám usnadníme hledání vašich dotazů i mnoho užitečných rad při čištění a údržbě.

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy konkurují jak laminátu, tak i dlažbě a dřevu. Díky moderní technologii uspokojí i náročné zákazníky. Vinylové podlahy jsou nenáročné na údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. V naší nabídce najdete mnoho barevných variací. S pokládkou Vám rád poradí tým profesionálů

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny

PVC podlahy

Původně se PVC vyrábělo jako syntetická krytina. Obyvatelé panelových domů jej dobře znají. To je už ovšem dávno pryč a společné mají snad jen název. V součastné době se vyrábí PVC v kombinaci různých izolačních, tlumících a nosných vrstev. Moderní PVC mají na povrchu nášlapovou vrstvu, která zabrání uklouznutí. Heterogenní PVC podlahyse skládají z několika vrstev. Použití heterogenního PVC je velmi široké, můžeme ho použít do lehčí bytové zátěže, nebo do průmyslové zóny. Homogenní PVC podlahy - krytina je v celé tloušťce stejného složení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou krytiny. Nabízejí se v různých rozměrech a tloušťkách. Tato krytina se používá do objektů s těžkou zátěží.

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny

Dřevěné podlahy

Dřevo nás obklopuje už od nepaměti, má svou nezávislost a cit, je vhodné do jakéhokoliv prostoru a lze jej nakombinovat s různými materiály. Zabezpečí vysokou úroveň hygieny. Starší podlahy obnovíte přebroušením a nalakováním. Snížíte náklady na novou podlahu.

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny

Přírodní linoleum

Linoleum (marmoleum) Vám poskytuje výbornou rezistenci vůči poškozením a dalším externím vlivům. Má antibakteriální účinky a prokázanou dlouhou životnost. U linolea si můžete různě kombinovat různé dílce a barvy. V katalogu najdete širokou škálu barev pro mnohé využití.

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny

Korkové podlahy

Korek je výjimečný přírodní materiál, který byl lidmi využíván již před mnoha staletími a díky svým mimořádným vlastnostem je vyhledávaným dodnes. Jedná se o přírodní a obnovitelný materiál, který slouží svému účelu bez nutnosti chemického zpracování. Proto nejrůznější korkové výrobky nesou opravdovou pečeť stoprocentně přírodního a ekologického produktu. K hlavním přednostem korku patří vynikající tepelně izolační vlastnosti, pružnost, nepropustnost a odolnost. Korek nepohlcuje ani nepřitahuje prach, je antistatický, hypoalergenní a odolný proti vlhkosti a plísním.

30.11.2013 | Rubrika: Podlahové krytiny